ICOS Český Krumlov je obecně prospěšná společnost, která zajišťuje provázaný soubor sociálních a na ně navazujících služeb a programů.
Pro seniory, děti i dospělé se zdravotním postižením, rodiny s dětmi včetně těch ohrožených a pro lidi v tíživé situaci, kterou nemohou řešit bez pomoci druhých.
Pomáháme tam, kde je potřeba. V příhraničních regionech jižních Čech. Již od roku 2000.

Aktuality ICOS

20.12.2013
Krásné vánoce a příjemný příchod nového roku 2014
K přání příjemného prožití vánočních svátků a mnoha úspěchů v nadcházejícím roce 2014 připojujeme srdečné poděkování za Vaši důvěru a spolupráci. V RC Krumlík bude vánoční volno ve dnech 23. 12. 2013 - 3. 1. 2014. V lednu se opět na vás těšíme.
 
Ingrid Jílková
 
29.11.2013
Poděkování za upeční perníčků pro RC Krumlík
Děkujeme moc za upečení perníčků pro RC Krumlík na Mikulášskou nadílku vedoucí Senior Klubu Rozvoj paní Růženě Horčičkové.
 
Ingrid Jílková
 
05.09.2013
PODĚKOVÁNÍ VŠEM, KTEŘÍ NÁM POMOHLI ZAŘÍDIT A PŘIPRAVIT PROSTORY BAZÁRKU KRUMLÍK
Velmi děkujeme všem, kteří nám nezištně pomohli adaptovat a vybavit prostory „BAZÁRKU Krumlík“. Poděkování patří především: Povltavské stavební společnosti, s. r. o., Truhlářství Perník, Truhlářství Josef Trhlín, Truhlářství Mikéci, Truhlářství Miroslav Kuneš. Poděkování patří také těm, kdo darovali dětské věci k prodeji.
 
Ingrid Jílková
 
01.07.2013
Když byla letos zrušena akce DDM na den dětí díky vytrvalým dešťům, přemýšleli jsme, zda-li letos budeme mít dobré počasí na oslavu dne otců. Nepotýkali jsme se však s deštěm, ale s úmorným vedrem, a byli jsme rádi, že jste to vy ani my nevzdali! A tak jsme se opět sešli 18.6. 2013, již po třetí, nejen s tatínky a jejich dětmi na akci Táta dneska frčí. Oslavu otcovství jsme pojali jako neformální setkání dětí, tátů/dědů a rodin na dopravním hřišti DDM. I tento rok jsme pro vás připravili zábavné odpoledne s disciplínami, kterými naplňují čas s dětmi spíše tátové. Letošní „Táta“ měl téma „Kdepak ty ptáčku hnízdo máš“, což mělo předpovídat, že i letošní ročník se mohou rodiče a děti těšit na chlapskou práci! Letos si společně vytvořili ptačí budku. Kdo nechtěl čekat na návštěvu živého ptáčka mohl si ho odnést domů z borových šišek . Opět jsme si mohli zastřílet na virtuální cíl tentokrát se samopalem, zastřílet si kuší na terč, projet si závodní dráhu s autíčkem , vyzkoušet si dráhu pro „slepce“ atd.. Ani letos nechyběla skákací odměna – velká trampolína, sladkosti, věcné odměny a nealko pivo pro rodiče. Děkujeme všem návštěvníkům a účinkujícícm za příjemnou atmosféru, dobrovolníkům za realizaci celé akce, městu Český Krumlov za finanční podporu, Domu dětí a mládeže Český Krumlov za zapůjčení dopravního hřiště. Dále rodině Špátů za dobrůtky, rodině Štollů a dalším truhlářským dílnám za dřevo na ptačí budky a všem otcům za aktivní otcovství. Připojuji také článek Martina Járy, ředitele Ligy otevřených mužů, reflektující rozdíl mezi českými otci 20. a 21. století, jako podporu všech otců z „nové“ generace. Těším se na příští rok, že se opět setkáme s iniciativními muži. Moje vize této akce je, že si ji otcové za našeho přispění zorganizují sami! Loučím se s vámi vypůjčeným motem ze stránek LOMu. „Nezapomeňte: Mužství je udělováno mužstvím.“ John Eldredge
 

Strana:   ««  «  8  9  10  11  12  13  14  »  »» 
Kalendář akcí ICOSu:
Květen 2022
      
 4  6  7 
 12  13  14 
 18  20  21 
 26  27  28 
     
Kontakty ICOSu
ICOS Český Krumlov, o.p.s.
ulice 5. května 251
381 01 Český Krumlov
telefon: 380 712 202
e-mail: icos@krumlov.cz
Podporují nás:

© 2001, 2015 ICOS Český Krumlov - all rights reserved.
Realizoval: WA.cz