DOBROČINNÉ A DÁRCOVSKÉ AKCE NA PODPORU ICOS

Tradiční akce:

KRUMLOVSKÁ 11 - svatomartinský dobročinný běh

Sportovně společenská dobročinná akce pro běžce i neběžce a jejich rodiny. Trasy a program pro děti, rodiny i dospělé, pro mladší i starší, pro zdatné i méně zdatné. Součástí je bohatý doprovodný program i posezení u martinské husy.

Od roku 2018 vždy v neděli kolem svátku sv. Martina.  

Registrace a více info: http://www.krumlovska11.cz

Výtěžek z akce jde na podporu Osobní asistence.
Na Krumlovskou 11 navazuje  celoroční "Běhej celý rok". Více na webu K11, zde.

POLÉVKA, KTERÁ POMÁHÁ

Polévka, která skutečně pomáhá - pochutnáte si a ještě podpoříte dobrou věc. Každý rok na masopustní úterý na náměstí Svornosti v Českém Krumlově. Od roku 2020. Výtěžek z akce jde na podporu dobrovolníků, kteří pomáhají seniorům, dětem i lidem s postižením. Více zde.

ICOSÍ SLAVNOST

Tradiční odpoledne pro děti i jejich blízké v zahradách krumlovského pivovaru. Více zde.

Z dalších akcí na podporu ICOS a jeho služeb:

NÁKUP PRO DOBROU VĚC - 3.5. - 4.6.2023 (TERNO)


Z každého prodaného výrobku označeného v rámci akční nabídky speciálním symbolem (viz níže) věnuje TERNO 1 Kč na konto organizaci, která pomáhá v daném regionu. A ještě lepší je, že na Českokrumlovsku bude tou podpořenou organizací ICOS. Akce platí od 3.5 do 4.6. 2023.

Výrobky, z nichž každá koruna půjde na ICOS, budou označeny tímto symbolem.

Budeme moc rádi, když svým nákupem ICOS v Ternu podpoříte! Děkujeme! A děkujeme i Ternu!

COOP TERNO Český Krumlov - Tovární 164 (Domoradice)

Mapa zde.


 

HK na HK: HIMÁLAJSKÁ KORUNA na HOŘE KLEŤ

CHODÍME PRO TY, CO CHODIT NEMOHOU!
"Jsem Olda Bažant. Kluk z ulice, pasťáku, z vězení, který se rozhodl změnit svůj život a chce měnit i svět kolem sebe. A vy se můžete přidat."
Podpořte jedinečnou výzvu, kde se Olda pere s bolestí a odvahou! Cca 120 km, přes 8 tisíc výškových metrů na jedné trase, na jednom kopci. Himálajská koruna na hoře Kleť. Každý rok od roku 2022.
1. zkušební ročník: 9. až 11. září 2022
1. oficiální ročník: 22. a 23. dubna 2023
Přidejte se! Výtěžek z akce podporuje Osobní asistenci, která pomáhá seniorům i dětem se zdravotním postižením., kteří se neobejdou bez pomoci druhých.
Více info:
www.darujme.cz/himalajskakoruna


Archiv - z dalších uskutečněnýc akcí na podporu ICOS:  

POMÁHEJ POHYBEM ZAJISTIT 600 HODIN OSOBNÍ ASISTENCE NAVÍC

Rádi pomáháte a navíc se i rádi hýbete? Spojte příjemné s užitečným a podpořte nás ve VÝZVĚ POMÁHEJ POHYBEM!

Je to naprosto jednoduché – při svých pohybových aktivitách si na mobilu zapněte mobilní aplikaci Nadace ČEZ EPP Pomáhej pohybem a sbírejte body, které můžete přidělit našemu projektu "600 hodin osobní asistence“. Uděláte něco pro své zdraví a zároveň přispějete na službu pomáhající dětem i dospělým se zdravotním postižením a seniorům. Každý bod se počítá, děkujeme!

Výzva je aktivní od 30. 7 2021 a je otevřena max. 1 měsíc. Jestliže společně vyběháme dostatek bodů, Nadace ČEZ, přispěje částkou 70 tisíc Kč na Osobní asistenci.

WEB POMÁHEJ POHYBEM

 

 

Děkujeme všem, kdo se zapojili!
Vyběhali a vypohybovali jsme všechny potřebné body a to v rekordním čase!
Díky vám přispěje Nadace ČEZ 70 tisíc korun na Osobní asistenci.
ICOS Český Krumlov, o.p.s. 
--------------------------

 

 

POMÁHÁM SOBĚ, POMÁHÁM TOBĚ

Daruj, vychoď, vyběhej 500 hodin Osobní asistence navíc. Nově od května 2021.
Užij si krásné trasy v okolí Krumlova, občerstvi se ve vybrané restauraci (ta 20% z tvé útraty daruje na Osobní asistenci), můžeš se zúčastnit soutěže o zajímavé ceny...

Podpořit akci a Osobní asistenci můžeš ale i jinak, darem, pravidelným během,...

květen až listopad 2021

Více ZDE.

NOVÉ AUTO PRO OSOBNÍ ASISTENCI

Dárcovská výzva od 8. května do 30.6.2020.
Osobní asistence pomáhá již 12 let desítkám dětí se zdravotním postižením i seniorům. V poslední době nám razantně (i v souvislosti s koronavirovou krizí) roste počet zájemců. Aby bylo možné zajistit službu i pro ně, potřebuje Osobní asistence nový automobil. Přispět může každý. Odkaz na výzvu včetně videa:

https://www.darujme.cz/vyzva/1201423

--------------------------------------------------

 

POMÁHEJ POHYBEM ZAJISTIT 250 HODIN OSOBNÍ ASISTENCE NAVÍC

Rádi pomáháte a navíc se i rádi hýbete? Spojte příjemné s užitečným a podpořte nás ve VÝZVĚ POMÁHEJ POHYBEM!

Je to naprosto jednoduché – při svých pohybových aktivitách si na mobilu zapněte mobilní aplikaci Nadace ČEZ EPP Pomáhej pohybem a sbírejte body, které můžete přidělit našemu projektu "250 hodin osobní asistence“. Uděláte něco pro své zdraví a zároveň přispějete na službu pomáhající dětem i dospělým se zdravotním postižením a seniorům. Každý bod se počítá, děkujeme!

Výzva je aktivní od 6. října 2020 a je otevřena max. 1 měsíc. Jestliže společně vyběháme dostatek bodů, Nadace ČEZ, přispěje částkou 85 tisíc Kč na Osobní asistenci.

WEB POMÁHEJ POHYBEM

 

 

Děkujeme všem běžcům! Vyběhali jsme všechny potřebné body a to v rekordním čase! ICOS Český Krumlov, o.p.s. 

--------------------------

 

 

Dárcovská výzva: VÁNOČNÍ VIDINA PECE

Keramický kroužek je jednou z celé řady činností, které pro děti zajišťuje Rodinné centrum Krumlík. A je hojně vyhledávaný. V Rodinném centru však nemáme vlastní vypalovací pec. Pomůžete nám ji pořídit?

Vedení obecně prospěšné společnosti ICOS se rozhodlo podpořit své kolegyně a děti z Rodinného centra. Tentokrát ne přímo penězi, ale vkladem pro mnohé z nás nemalým: osobním nasazením při nezpochybnitelně vrcholně uměleckém vyjádření našeho přání. To zní: "Oželíme letos dárky k Vánocům. Místo toho chceme společně keramickou pec do Rodinného centra Krumlík".
SPOLEČNĚ JSME PRO VÁS NATOČILI KRÁTKÝ, JAK VĚŘÍME, DECHBEROUCÍ FILM: VÁNOČNÍ VIDINA PECE

Vše, včetně videa (krátkého filmu), je dostupné na zabezpečeném portálu DARUJME.CZVýzva trvá od 3.11.2018 do 14.12.2018.
Za všechny dary děkujeme. ICOS a jeho Rodinné centrum Krumlík

Video (krátký film) byl natočen za finanční podpory Nadačního fondu TESCO. Děkujeme.

 

 

 

------------------------------------------------------------------
BĚHEJ PRO DOBROU VĚC, BĚŽ PRO ICOS - RunCzech 2018

Pomáhej během. Zaregistruj se na jeden ze závodů seriálu RunCzech a podpoř ICOS Český Krumlov, o.p.s. ICOS Český Krumlov, o.p.s. je v roce 2018 jednou z charitativních organizací, která přeprodává registrace od pořadatele RunCzech - seriálu běžeckých závodů pro nejširší veřejnost. Rozdíl cen je účtován jako dar na podporu naší činnosti.

Podpořit ICOS můžete svým během v Českých Budějovicích (2. června 2018). Vybrat si můžete půlmaraton, ale i 2RUN, štafetu i daleko kratší běh. V roce 2017 podpořilo ICOS na českobudějovickém půlmaratonu na čtyři desítky běžců. Díky nim a dárcům, kteří přispěly na dárcovské výzvy dobroběžců, putovalo 52 tisíc Kč na potřebné služby pro seniory a děti se zdravotním postižením.

Registrační formulář a více informací v sekci Běhej pro dobrou věc, běhej pro ICOS

-----------------------------------------------------------------

Společnost NaturaMed věnovala v rámci MODA Fashion Day[s] 50 tisíc korun na podporu našich klientů! V rámci Galavečera módních přehlídek pořádaného v rámci MODA Fashion Day(s), který se uskutečnil dne 24. března 2018 v zámecké jízdárně zámku Český Krumlov, předal zástupce společnosti NaturaMed obecně prospěšné společnosti ICOS Český Krumlov, o.p.s. šek na 50tisíc korun. Dar je určen na podporu konkrétních klientů našich služeb, zejména z řad dětí. Společnost NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o. byla založena v České republice v roce 2006, se zaměřením na prodej omega-3 výrobků, vyráběných v Norsku.

Velmi děkujeme společnosti NaturaMed i organizátorům akce MODA Fashion Day[s], společnosti Compliments Euro Group za podporu!

 

----------------------------------------------------------------

AUTO PRO OSOBNÍ ASISTENCI

Devět kolegyň, které mají zanedlouho narozeniny, spojilo síly. Nechtějí dárky, chtějí auto pro Osobní asistenci.

Narozeninová výzva včetně neodolatelného videa je dostupná na portálu Darujme.

Za všechny dary děkujeme! Petra a Petra, Ingrid, Míša, Daniela, Šárka, Majda, Tereza a Hanka. Výzva trvá od 26.11.2017 do února 2018.

DĚKUJEME VŠEM DÁRCŮM. Za pouhé tři měsíce jste přispěli na auto pro Osobní asistenci úctyhodnou částkou 76.300 Kč. K 80 dárcům přes tento portál se přidali ještě dva další dárci formou daru složeného přímo do pokladny ICOS, takže byla vybrána téměř celá potřebná dosud chybějící suma peněz.  V březnu 2018 tak díky vám kupujeme auto! Díky. ICOS
----------------------- 

DOBRODĚJNÁ AKCE NA PODPORU ICOS - Ivan Růžička a jeho 12AM TÝM

Dne 6.1.2018 uspořádali svalovci z 12AM týmu další (již třetí) dobrodějnou akci na podporu ICOS. Tentokrát silácký trojboj. Silné holky a silní kluci vybrali 5200 Kč - výtěžek půjde na auto pro Osobní asistenci. Díky moc. Více info například ZDE.    

 

Další z akcí najdete v archivu zde.

 
Kalendář akcí ICOSu:
Únor 2024
    2  3  4 
 9  10  11 
 16  17  18 
 23  24  25 
   
Kontakty ICOSu
ICOS Český Krumlov, o.p.s.
ulice 5. května 251
381 01 Český Krumlov
telefon: 380 712 202
e-mail: icos@krumlov.cz
Podporují nás:

© 2001, 2015 ICOS Český Krumlov - all rights reserved.
Realizoval: WA.cz